Ettevõttest

MMT Production OÜ on registreeritud Äriregistris 10.novembril 2011. Ettevõtte põhitegevusalaks on metallitöötlus ja metallpindade katmine (EMTAK 25611). MMT Production OÜ tegevuskoha aadress Mõisa tee 1, Kiiu alevik, Kuusalu vald, Harjumaa. MMT Production OÜ tootmisruumid asuvad logistiliselt heas asukohas, 37 km kaugusel Tallinnast, Peterburi maantee äärses Kiiu alevikus.

 

Ettevõtte põhitegevused, teenused, mida pakume on täna: keevitus, painutus, materjalide tükeldus, liivaprits, värvimine, kuumtsinkimine ja projekteerimine. Põhirõhk on keevituse ja painutuse teenusel. Loomulikult pakume ka täisteenust, mis kujutab endast siis toorikust valmis toodanguni, mis hõlmab ka paigaldust.

 

MMT Production OÜ spetsialiseerub masinaehituse detailide väikeseeriatoodete valmistamisele; tellijateks on suuremad metallitoodete ja masinaehituse toodete tootjad ja tarbijad Eestis ja väljaspool Eestit. Lisaks teostab MMT Production OÜ tellimustöid, mis valdavalt on samuti väikeseeriatooted, sh. metallist garderoobi- jm. kapid, tootestendid, põllumajanduslikud seadmed, metallkonstruktsioonid. Toodete põhimaterjalideks on teras, roostevaba teras, alumiinium.
MMT Production OÜ põhitooted: sahad, kaablikärud, kaablihaagised, konveierliinid, trepid, ventilatsiooni tõmbekapid, käiguteed, mööbel jne.