Ajalugu

MMT Production OÜ ajalugu

 

Ettevõte MMT Production OÜ on 2011 aasta lõpus asutatud projekt, mille esialgseteks tegevusteks oli ATV-de ja mootorrataste lisavarustuse tootmine lisaks sellele arendas ja tootis ettevõte põllumajandustarvikuid. Nagu näiteks- ATV-de ja murutraktorite kärud, käsipidurid, planeerimis kopad ja sõelkopad.

 

Aprillis 2012 soetati 220 tonnine painutuspink, liivaprits ja kõrgsurve värvipump. Pärast neid sündmusi võttis ettevõte uue suuna ja jättis ATV-de lisavarustuse tootmise tahaplaanile. Ettevõtte põhitegevusteks said metallkonstruktsioonide, konteinerite tootmine ja palju muid erinevaid tellimustöid, mis enamasti on toodetud metallist. Nagu näiteks- Tilsi Staadioni tribüünid, rannakabiinid, laohoonetele katuse vermid, erinevad metallkonstruktsioonid ja ka müratõkkeseinu.

 

Tänaseks päevaks on ettevõttel välja kujunenud kindlad koostööpartnerid, kellele tehakse hangetena alltöövõttu ja põhiline toodang on viimastel aastatel olnud kaevanduste konveierkomponentid ja tööstustarvikuid ning nende varustus. Nagu näiteks- erinevad trepid seadmete juurde ja masinate ümber paigaldatavad opereerimis ja hooldus platvormid. Lisaks toodame väikesatamate tarvikuid ja varustus. Meie tellimuste seas on mitmeid erinevaid tooteid: ujuvsadamate käimispoomid, tööstuslikult käsitransport kärud 600 kg liigutamiseks, lumesahad.